ÖPPETTIDER: Måndag-fredag 07.00-17.00

Kontakta oss

Stigs Maskin (Stigs Jakobsson Maskin AB)
Östersundsvägen 61
836 31 Lit

Tel: 0642-442 20
E-post: 

Försäljning

Per Jakobsson, VD

Maskiner, utrustning, reservdelar och ATV.
Nytt och begagnat.
Inköpsansvarig.
Language flag Language flag

0642-442 28

070-674 42 28

per.jakobsson@stigsmaskin.se

Stig Jakobsson

Maskiner, utrustning, reservdelar.
Nytt och begagnat.
Language flag

0642-442 25

070-689 42 25

stig.jakobsson@stigsmaskin.se

Patrik Johansson

Reservdelar.
Service ATV.
Language flag

0642-442 35

070-574 42 31

patrik.johansson@stigsmaskin.se

Aurimas Jucius

Maskiner, utrustning, reservdelar.
Nytt och begagnat. (Även verkstadschef).
Language flag Language flag Language flag Language flag

0642-442 31

070-512 42 32

aurimas.jucius@stigsmaskin.se

Ulrica Nilsson

Förbrukning, tillbehör.
Butiksansvarig. Inköp.
Language flag

0642-442 22

070-694 42 34

ulrica.nilsson@stigsmaskin.se

Lars Handler

Däckansvarig. Däck och fälg.
Däckverkstad.
Language flag

0642-442 26

070-551 42 26

lars.handler@stigsmaskin.se

Peter Gustafsson

ATV, utrustning, tillbehör, förbrukning.
Language flag Language flag

0642-442 27

070-524 42 27

peter.gustafsson@stigsmaskin.se

Einar Aspegren

Däck, lager och ATV-service.
Language flag

0642-442 33

einar.aspegren@stigsmaskin.se

Service & Verkstad

Aurimas Jucius

Verkstadschef. Reparation och service.
(Även försäljning reservdelar, maskiner och utrustning).
Language flag Language flag Language flag Language flag

0642-442 31

070-512 42 32

aurimas.jucius@stigsmaskin.se

Henrik Östlin

Servicetekniker. Reparation och service.
Language flag

0642-442 31

070-354 42 33

henrik.ostlin@stigsmaskin.se

Filip Strömberg

Servicetekniker. Reparation och service.
Language flag

0642-442 31

Administration / Marknadsföring

Jurgita Galveliene

Administration / Marknadsföring
Language flag Language flag Language flag Language flag

0642-442 29

jurgita@stigsmaskin.se

 

Fyll i uppgifterna nedan så tar vi kontakt med dig:

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Tel

Ämne

Ditt meddelande